« september 2018 »
september
MaDiWoDoVrZaZo
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Personal tools
U bent hier: Home / Jeugd / IJC / 2018-2019 Stand IJC na 2e ronde van de 1e periode

2018-2019 Stand IJC na 2e ronde van de 1e periode

door Lars Dam gepubliceerd 02-06-2016 13:55, Laatste wijziging: 09-09-2018 11:59
De stand in de IJC na de 2e ronde van de 1e periode.

Het seizoen is nu echt begonnen. We hebben nu twee lesgroepen, waarvan de bovenste in principe gesplitst is over twee lokalen met een eigen trainer. Dit doen we omdat we nog geen zekerheid hebben of het haalbaar is een derde lesgroep te starten.

We hebben mogelijk een nieuwe 'senior'. Rik is student in Wageningen en zoekt een leuke schaakvereniging om beter te leren schaken en met schaken in het algemeen bezig te zijn. We hopen uiteraard dat hij dat bij SV De Stelling vindt!

Vanaf a.s. donderdag begint de les dus om 18.30 en eindigt om 20.00!

De stand na de 2e ronde van de 1e periode:

Stand na 2e ronde, 1e periode                Paardengroep (12)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Martin de Vries                (MV)     (1544)   PD+LE+KD+KW+   20
02. Jasper Woudenberg              (jW)     (1712)   LE+PD+RV+KD+   20
03. Lodewijk Entrop                (LE)  z1 (1660)   jW-MV-PD+FD+   16
04. Karsten Dam                    (KD)  z1 ( 809)   TB+IB+MV-jW-   16
05. Thomas Berendsen               (TB)# z1 ( 719)   WS+KD-FD+##    16
06. Rik Verhave                    (RV)     (1250)   -- -- jW-IB+   16
07. Iva Binnenijk                  (IB)     ( 731)   FD+KD-KW+RV-   16
08. Lars Dam                       (LD)#    (1162)   -- -- ## --    14
09. Wilfried Snijders              (WS)#    ( 816)   NH+TB-## --    14
10. Faya Damen                     (FD)  w1 ( 636)   IB-TB-PD+LE-   14
11. Koen Wattel                    (KW)#    ( 600)   NH-## IB-MV-   14
12. Pjotr Dam                      (PD)     ( 902)   MV-jW-LE-FD-   12

Stand na 2e ronde, 1e periode                Pionnengroep (17)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Steyn Fokkema                  (SF)     ( 319)   OP+VV+JF+JW+   10
02. Jan Wandel                     (JW)  z2 ( 506)   NH+RR+jF+SF-    8
03. Elianne Snijders               (ES)  z1 ( 459)   IS-NH+NP+NC+    8
04. Ruben Rodenburg                (RR)     ( 445)   NP+JW-NC+NP+    8
05. Guus van Zutven                (GZ)#    ( 269)   LW=## IS+VV+    8
06. Julian Frankema                (JF)#    ( 478)   FD+## SF-jF+    6
07. Istar Snijders                 (IS)  w1 ( 324)   ES+NP-GZ-OP+    6
08. Joris Frankema                 (jF)     ( 318)   VV+LW+JW-JF-    6
09. Olivier Pinksteren             (OP)     ( 229)   SF-LW+NH+IS-    6
10. Niels Hajee                    (NH)     ( 466)   JW-ES-OP-LW+    4
11. Noud Cleeren                   (NC)#    ( 418)   YB-## RR-ES-    4
12. Nicolai Poland                 (NP)     ( 335)   RR-IS+ES-RR-    4
13. Yara  Bytenhoorn               (YB)#    ( 327)   CO-NC+## --     4
14. Joep Krechting                 (JK)# w1 ( 313)   SF+-- ## --     4
15. Florian Evers                  (FE)#    ( 213)   LW+-- ## --     4
16. Lasse Wilhelm                  (LW)  w2 ( 198)   jF-OP-VV+NH-    4
17. Vincent Zhao                   (VV)     ( 181)   jF-SF-LW-GZ-    2

Stand aangemaakt met Indeling Interne Jeugd Competitie www.svdestelling.nl
This is Schools Diazo Plone Theme