« september 2018 »
september
MaDiWoDoVrZaZo
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Personal tools
U bent hier: Home / Jeugd / IJC / 2017-2018 Stand IJC na 6e ronde van de 1e periode

2017-2018 Stand IJC na 6e ronde van de 1e periode

door Lars Dam gepubliceerd 02-06-2016 13:55, Laatste wijziging: 30-08-2018 21:05
De stand in de IJC na de 6e ronde van de 1e periode.

De stand na de 6e ronde van de 1e periode:

Stand na 6e ronde, 1e periode                Paardengroep (10)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lodewijk Entrop                (LE)# w1 (1595)   FD+TB+MV-PD+   36
02. Martin de Vries                (MV)     (1557)   PD+KD+LE+TB+   34
03. Saša Albers                    (SA)# z1 (1132)   MV+## -- --    28
04. Pjotr Dam                      (PD)     ( 735)   MV-WS+KD+LE-   28
05. Karsten Dam                    (KD)  w1 ( 636)   TB+MV-PD-WS+   28
06. Wilfried Snijders              (WS)#    ( 656)   JW+PD-MB+KD-   26
07. Thomas Berendsen               (TB)  z1 ( 519)   KD-LE-FD+MV-   22
08. Matthijs Brons                 (MB)#    ( 418)   PD-## WS-FD-   22
09. Paul Brons                     (PB)#    (1600)   -- -- -- --    20
10. Lars Dam                       (LD)#    (1000)   -- -- -- --    18

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Faya Damen                     (FD)  z1 ( 397)   LE-JW+TB-MB+   24
02. Jan Wandel                     (JW)     ( 374)   WS-FD-NH+jW+   23
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 6e ronde, 1e periode                Pionnengroep (15)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Faya Damen                     (FD)  z1 ( 397)   LE-JW+TB-MB+   24
02. Jan Wandel                     (JW)     ( 374)   WS-FD-NH+jW+   23
03. Wouter Nijeboer                (WN)# w1 ( 322)   NH-ES+KW+RR+   22
04. Koen Wattel                    (KW)     ( 306)   CO-jW+WN-IS+   22
05. Cate Oosterveld                (CO)#    ( 312)   KW+NH+ES-JS+   21
06. Ruben Rodenburg                (RR)     ( 354)   SV+GZ+JS+WN-   20
07. Niels Hajee                    (NH)     ( 348)   WN+CO-JW-ES+   20
08. Elianne Snijders               (ES)  z1 ( 292)   jW+WN-CO+NH-   19
09. Jop Schoevaars                 (JS)     ( 313)   GZ+JK+RR-CO-   17
10. Joep Krechting                 (JK)  w1 ( 214)   TH=JS-GZ+SV+   17
11. Guus van Zutven                (GZ)     ( 219)   JS-RR-JK-jW+   16
12. Thije Hoekema                  (TH)#    ( 226)   RR-JK=SV=##    14
13. Siem de Vries                  (SV)#    ( 126)   RR-TH=IS-JK-   11
14. Istar Snijders                 (IS)# z1 ( 265)   -- -- SV+KW-   10
15. Jelle van der Wal              (jW)     ( 100)   ES-KW-JW-GZ-    3


Stand aangemaakt met Indeling Interne Jeugd Competitie
Schaakvereniging De Stelling Oosterbeek             www.svdestelling.nl
This is Schools Diazo Plone Theme