« september 2018 »
september
MaDiWoDoVrZaZo
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Personal tools
U bent hier: Home / Jeugd / IJC / 2017-2018 Stand IJC na 5e ronde van de 1e periode

2017-2018 Stand IJC na 5e ronde van de 1e periode

door Lars Dam gepubliceerd 02-06-2016 13:55, Laatste wijziging: 30-08-2018 21:05
De stand in de IJC na de 5e ronde van de 1e periode.

De stand na de 5e ronde van de 1e periode:

Stand na 5e ronde, 1e periode                Paardengroep (10)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lodewijk Entrop                (LE)# z1 (1610)   MV+KD+FD+TB+   33
02. Martin de Vries                (MV)     (1542)   LE-WS+PD+KD+   29
03. Saša Albers                    (SA)# z1 (1132)   LE-MV+## --    27
04. Pjotr Dam                      (PD)     ( 728)   TB+MB+MV-WS+   25
05. Karsten Dam                    (KD)  w1 ( 629)   WS+LE-TB+MV-   25
06. Wilfried Snijders              (WS)#    ( 667)   KD-MV-JW+PD-   23
07. Matthijs Brons                 (MB)#    ( 436)   TB-FD+PD-##    21
08. Paul Brons                     (PB)#    (1600)   ## -- -- --    19
09. Thomas Berendsen               (TB)  w1 ( 513)   PD-FD+KD-LE-   19
10. Lars Dam                       (LD)#    (1000)   -- -- -- --    17

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Faya Damen                     (FD)  z1 ( 388)   MB-TB-LE-JW+   20
02. Koen Wattel                    (KW)     ( 307)   JS+NH+CO-jW+   19
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 5e ronde, 1e periode                Pionnengroep (15)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Faya Damen                     (FD)  z1 ( 388)   MB-TB-LE-JW+   20
02. Koen Wattel                    (KW)     ( 307)   JS+NH+CO-jW+   19
03. Jan Wandel                     (JW)     ( 360)   ES+CO+WS-FD-   18
04. Cate Oosterveld                (CO)#    ( 312)   NH+JW-KW+NH+   18
05. Ruben Rodenburg                (RR)     ( 358)   WN-TH+SV+GZ+   17
06. Niels Hajee                    (NH)     ( 350)   CO-KW-WN+CO-   17
07. Wouter Nijeboer                (WN)# z1 ( 295)   RR+JK+NH-ES+   17
08. Jop Schoevaars                 (JS)     ( 337)   KW-ES-GZ+JK+   16
09. Elianne Snijders               (ES)  w1 ( 289)   JW-JS+jW+WN-   16
10. Guus van Zutven                (GZ)     ( 226)   TH+jW+JS-RR-   13
11. Joep Krechting                 (JK)  w1 ( 192)   SV+WN-TH=JS-   12
12. Thije Hoekema                  (TH)     ( 226)   GZ-RR-JK=SV=   11
13. Siem de Vries                  (SV)#    ( 140)   JK-jW+RR-TH=   10
14. Istar Snijders                 (IS)# w1 ( 270)   -- -- -- --     7
15. Jelle van der Wal              (jW)  z2 ( 100)   GZ-SV-ES-KW-    2


Stand aangemaakt met Indeling Interne Jeugd Competitie
Schaakvereniging De Stelling Oosterbeek             www.svdestelling.nl
This is Schools Diazo Plone Theme