« juli 2018 »
juli
MaDiWoDoVrZaZo
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Personal tools
U bent hier: Home / Jeugd / IJC / Stand IJC na 4e ronde van de 1e periode

Stand IJC na 4e ronde van de 1e periode

door Lars Dam gepubliceerd 02-06-2016 13:55, Laatste wijziging: 12-10-2017 16:59
De stand in de IJC na de 4e ronde van de 1e periode.

De stand na de 4e ronde van de 1e periode:

Stand na 4e ronde, 1e periode                Paardengroep (10)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lodewijk Entrop                (LE)# w1 (1610)   SA+PD+MV+KD+   28
02. Saša Albers                    (SA)# z1 (1132)   WS+LE-MV+##    26
03. Martin de Vries                (MV)     (1542)   MB+SA-LE-WS+   24
04. Pjotr Dam                      (PD)     ( 718)   KD+LE-TB+MB+   22
05. Karsten Dam                    (KD)  z1 ( 622)   PD-TB+WS+LE-   22
06. Wilfried Snijders              (WS)#    ( 676)   SA-## KD-MV-   20
07. Paul Brons                     (PB)#    (1600)   WS+## -- --    18
08. Thomas Berendsen               (TB)  w1 ( 520)   MB+KD-PD-FD+   18
09. Matthijs Brons                 (MB)     ( 436)   MV-TB-FD+PD-   18
10. Lars Dam                       (LD)#    (1000)   ## -- -- --    16

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Faya Damen                     (FD)  z1 ( 376)   GZ+CO=MB-TB-   16
02. Jan Wandel                     (JW)     ( 373)   KW+NH-ES+CO+   16
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 4e ronde, 1e periode                Pionnengroep (15)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Faya Damen                     (FD)  z1 ( 376)   GZ+CO=MB-TB-   16
02. Jan Wandel                     (JW)     ( 373)   KW+NH-ES+CO+   16
03. Koen Wattel                    (KW)     ( 318)   JW-ES+JS+NH+   16
04. Niels Hajee                    (NH)     ( 356)   RR+JW+CO-KW-   14
05. Wouter Nijeboer                (WN)# z1 ( 291)   ES-GZ+RR+JK+   14
06. Elianne Snijders               (ES)  z1 ( 298)   WN+KW-JW-JS+   13
07. Cate Oosterveld                (CO)#    ( 283)   JS+FD=NH+JW-   13
08. Ruben Rodenburg                (RR)     ( 349)   NH-JK+WN-TH+   12
09. Guus van Zutven                (GZ)     ( 240)   FD-WN-TH+jW+   12
10. Jop Schoevaars                 (JS)     ( 323)   CO-TH=KW-ES-   11
11. Joep Krechting                 (JK)  w1 ( 196)   TH+RR-SV+WN-   10
12. Thije Hoekema                  (TH)     ( 233)   JK-JS=GZ-RR-    8
13. Siem de Vries                  (SV)#    ( 138)   GZ-## JK-jW+    8
14. Istar Snijders                 (IS)# w1 ( 270)   ## -- -- --     6
15. Jelle van der Wal              (jW)     ( 100)   -- -- GZ-SV-    1


Stand aangemaakt met Indeling Interne Jeugd Competitie
Schaakvereniging De Stelling Oosterbeek             www.svdestelling.nl
This is Schools Diazo Plone Theme