« september 2018 »
september
MaDiWoDoVrZaZo
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Personal tools
U bent hier: Home / Jeugd / IJC / 2017-2018 Stand IJC na 3e ronde van de 1e periode

2017-2018 Stand IJC na 3e ronde van de 1e periode

door Lars Dam gepubliceerd 02-06-2016 13:55, Laatste wijziging: 30-08-2018 21:04
De stand in de IJC na de 3e ronde van de 1e periode.

De stand na de 2e ronde van de 1e periode:

Stand na 3e ronde, 1e periode                Paardengroep (10)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Lodewijk Entrop                (LE)# w1 (1600)   KD+TB+SA+PD+   23
02. Saša Albers                    (SA)  z1 (1132)   PD+WS+LE-MV+   23
03. Martin de Vries                (MV)     (1552)   WS-KD+MB+SA-   21
04. Wilfried Snijders              (WS)#    ( 692)   PB-MV+SA-##    19
05. Karsten Dam                    (KD)  z1 ( 606)   LE-MV-PD-TB+   19
06. Paul Brons                     (PB)#    (1600)   MV-WS+## --    17
07. Pjotr Dam                      (PD)     ( 712)   SA-MB+KD+LE-   17
08. Lars Dam                       (LD)#    (1000)   -- ## -- --    15
09. Thomas Berendsen               (TB)  w1 ( 518)   MB-LE-MB+KD-   15
10. Matthijs Brons                 (MB)     ( 428)   TB+PD-MV-TB-   15

De volgende spelers spelen deze week mee in deze groep:
01. Faya Damen                     (FD)  z1 ( 392)   RR+NH+GZ+CO=   14
02. Niels Hajee                    (NH)     ( 389)   JS+FD-RR+JW+   13
Spelers no 3 en 4 schuiven alleen door als de groep even wordt

Stand na 3e ronde, 1e periode                Pionnengroep (14)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Faya Damen                     (FD)  z1 ( 392)   RR+NH+GZ+CO=   14
02. Niels Hajee                    (NH)     ( 389)   JS+FD-RR+JW+   13
03. Jan Wandel                     (JW)     ( 356)   GZ+TH+KW+NH-   11
04. Koen Wattel                    (KW)     ( 288)   CO+JK+JW-ES+   11
05. Jop Schoevaars                 (JS)     ( 353)   NH-RR+CO-TH=   10
06. Elianne Snijders               (ES)  z1 ( 292)   JK+CO-WN+KW-   10
07. Cate Oosterveld                (CO)#    ( 273)   KW-ES+JS+FD=   10
08. Ruben Rodenburg                (RR)     ( 359)   FD-JS-NH-JK+    9
09. Wouter Nijeboer                (WN)# w1 ( 266)   JK+## ES-GZ+    9
10. Thije Hoekema                  (TH)     ( 254)   SV+JW-JK-JS=    7
11. Guus van Zutven                (GZ)     ( 220)   JW-SV+FD-WN-    7
12. Joep Krechting                 (JK)  z1 ( 195)   ES-KW-TH+RR-    7
13. Istar Snijders                 (IS)# w1 ( 270)   GZ-## -- --     5
14. Siem de Vries                  (SV)#    ( 136)   JW-TH-GZ-##     5


Stand aangemaakt met Indeling Interne Jeugd Competitie
Schaakvereniging De Stelling Oosterbeek             www.svdestelling.nl
This is Schools Diazo Plone Theme