« september 2018 »
september
MaDiWoDoVrZaZo
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Personal tools
U bent hier: Home / Jeugd / IJC / 2017-2018 Stand IJC na 2e ronde van de 1e periode

2017-2018 Stand IJC na 2e ronde van de 1e periode

door Lars Dam gepubliceerd 02-06-2016 13:55, Laatste wijziging: 30-08-2018 21:03
De stand in de IJC na de 2e ronde van de 1e periode.

De stand na de 2e ronde van de 1e periode:

Stand na 2e ronde, 1e periode                Paardengroep (10)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Saša Albers                    (SA)  z1 (1108)   TB+MB+PD+WS+   20
02. Lodewijk Entrop                (LE)# w1 (1600)   PD=## KD+TB+   18
03. Martin de Vries                (MV)     (1576)   PB+PD+WS-KD+   18
04. Paul Brons                     (PB)#    (1600)   -- MV-WS+##    16
05. Wilfried Snijders              (WS)     ( 692)   PD+PB-MV+SA-   16
06. Karsten Dam                    (KD)  w1 ( 604)   MB+TB+LE-MV-   16
07. Lars Dam                       (LD)#    (1000)   -- -- ## --    14
08. Pjotr Dam                      (PD)     ( 705)   WS-MV-SA-MB+   14
09. Matthijs Brons                 (MB)     ( 436)   KD-SA-TB+PD-   14
10. Thomas Berendsen               (TB)  z1 ( 519)   SA-KD-MB-LE-   12

Stand na 2e ronde, 1e periode                Pionnengroep (14)
    Naam                           ini   zw rating  gespeeld tegen  pnt
-----------------------------------------------------------------------
01. Faya Damen                     (FD)  w1 ( 393)   JK+JS+RR+NH+   10
02. Jop Schoevaars                 (JS)     ( 376)   JW+FD-NH-RR+    8
03. Niels Hajee                    (NH)     ( 365)   WN+KW+JS+FD-    8
04. Jan Wandel                     (JW)     ( 360)   JS-SV+GZ+TH+    8
05. Koen Wattel                    (KW)     ( 282)   GZ+NH-CO+JK+    8
06. Elianne Snijders               (ES)  w1 ( 295)   SV+RR-JK+CO-    7
07. Ruben Rodenburg                (RR)  z2 ( 366)   TH+ES+FD-JS-    6
08. Wouter Nijeboer                (WN)# z1 ( 266)   FD-NH-JK+##     6
09. Cate Oosterveld                (CO)#    ( 249)   JK+## KW-ES+    6
10. Guus van Zutven                (GZ)     ( 236)   KW-TH+JW-SV+    6
11. Thije Hoekema                  (TH)     ( 265)   RR-GZ-SV+JW-    5
12. Istar Snijders                 (IS)# w1 ( 270)   KW+GZ-## --     4
13. Joep Krechting                 (JK)  z1 ( 184)   FD-WN-ES-KW-    4
14. Siem de Vries                  (SV)     ( 136)   ES-JW-TH-GZ-    2


Stand aangemaakt met Indeling Interne Jeugd Competitie
Schaakvereniging De Stelling Oosterbeek             www.svdestelling.nl
This is Schools Diazo Plone Theme